Куди звертатися сумчанам, аби повідомити про порушення при наданні соцпідтримки

0

Повідомити про факти порушень, шахрайства та корупції під час надання соціальної підтримки та отримати консультації наші українці невдовзі зможуть, зателефонувавши на “гарячу лінію”. Запрацює вона у рамках проекту “Справедлива підтримка”, що реалізується Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку.

Телефонний номер “гарячої лінії” з’явиться на сайті Мінсоцполітики у жовтні

За номером “гарячої лінії” можна буде повідомити як про випадки незаконного отримання соціальної допомоги з боку громадян, так і про факти порушень та корупції з боку посадових осіб, відповідальних за надання підтримки від держави.

Нині іде фінальне налагодження функціоналу “гарячої лінії”. Вже у жовтні її телефонний номер з’явиться на сайті Мінсоцполітики та у ЗМІ, дізнатися його також можна буде через місцеві управління соціального захисту населення. Усі дзвінки з території України – безкоштовні.

За словами Генерального директора Директорату сім’ї та соціальної підтримки Мінсоцполітики Віталія Музиченка, аналогічні “гарячі лінії” успішно діють у більшості країн Європи.

Наприклад, у Великобританії щодоби на “гарячу лінію” з питань порушень і шахрайства у сфері соціальних виплат надходить понад 600 повідомлень від громадян. Соціологічні дослідження, які було проведено  в Україні за сприяння Світового банку, показали, що переважна більшість наших громадян також нетерпимо ставиться до тих, хто отримує кошти соціальної допомоги незаконно, – розповів Віталій Музиченко.

Тож люди зможуть повідомляти про такі факти, адже гроші на соціальну підтримку виділяються за рахунок платників податків, а їх справедливий розподіл – в інтересах усього суспільства.

Коментувати
07 серпня 2020
06 серпня 2020
05 серпня 2020
04 серпня 2020
03 серпня 2020