Київ не підтвердив коронавірус у сумчанина

0

У літнього жителя міста, який нещодавно повернувся з Італії, не виявили коронавірусну інфекцію нового типу. Результати досліджень, які провели місцеві фахівці, підтвердили і в Києві.

Київ не підтвердив коронавірус у сумчанина

Нагадаємо, 73-річний чоловік потрапив до обласної інфекційної лікарні 9 березня. З’ясувалося, що він нещодавно прилетів з Італії, де три місяці гостював у своєї доньки.

Разом із тим в Україні зафіксовано два нові випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого повернулась з Італії протягом останніх 14 днів. Дослідження проводила вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я. Пацієнти ізольовані, їм надається симптоматичне лікування, проводиться робота з контактними особами, вони перебувають під наглядом медиків. Раніше в Україні був зафіксований 1 випадок коронавірусу COVID-19 – у чоловіка в Чернівцях. Наразі його стан задовільний.

У Сумах у лікувально-профілактичних закладах міста з медичними працівниками проведені навчання з питань реагування на виявлення підозри або хворого на COVID-19, дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку коронавірусної інфекції.

Медичні працівники Сум у разі випадку 2019-nCoV дотримуватимуться рекомендацій, затверджених наказами Міністерства охорони здоров’я України, буде забезпечено невідкладну ізоляцію у місці виявлення особи, що відповідає визначенню випадку, з подальшою евакуацією (транспортуванням) до госпітальної бази до інфекційного стаціонару з дотриманням вимог протиепідемічного режиму.

Нагадаємо, в якості госпітальних баз, що будуть призначені для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV, а також при ускладненні епідемічної ситуації, пов’язаної з вірусом 2019-nCoV, визначено КНП СОР «Сумська обласна інфекційна клінічна лікарня ім. З. Красовицького» – для дорослих (Суми, область); КНП «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» – для дітей (Суми); КНП СОР «Сумська обласна дитяча клінічна лікарня» – для дітей (область).

Також визначено склад спеціалізованих бригад екстреної медичної допомоги для забезпечення транспортування осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV, до госпітальної бази.

Минулого тижня , 4 березня, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначилася із заходами щодо недопущення занесення та поширення на території міста коронавірусної інфекції COVID-19. А 12 березня – ухвалила рішення про запровадження в місті тритижневого карантину

На ранок 13 березня по всьому світу коронавірусом заразилися 128343 людини, загинули 4720, одужали 68324 людини.

Коментувати
07 квітня 2020
06 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020