Лікар з Сумщини отримав Орден Святого Пантелеймона

0

У Київській національній філармонії відзначили переможців “Медичного Оскару”. Серед нагороджених – лікар з Сумської області. 

Лікар з Сумщини отримав Орден святого Пантелеймона

На заході зібралися близько 600 медиків з усієї України. Серед номінантів були медсестри, сільські фельдшери, лікарі-новатори, науковці, лікарі-учасники АТО.

Згідно з положенням про нагороди протягом року визначили 20 номінантів, серед яких обрали п’ять переможців у номінаціях “Найкращий лікар”, “Найкращий медичний працівник”, “Новатор охорони здоров’я”, “За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я” та “Взірець служіння суспільству”.

Орден святого Пантелеймона та сертифікат на 50 000 гривень в номінації “Зразок служіння суспільству” отримав Сергій Костюк, завідувач паліативного відділення Лебединської центральної районної лікарні Сумської області.

Лікар з Сумщини отримав Орден святого Пантелеймона

Довідково: Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я.

Коментувати

23 серпня 2019
22 серпня 2019
21 серпня 2019