Маленьких сумчан запрошують на показ фільмів

0

У POINT #eduspace 8 вересня відбудеться показ фільмів від Чілдрен Кінофест. Це щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

О 15:00 дітлахам від 7 років покажуть “Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу”.

Моллі Мун – сирота, що живе у притулку. Життя навкруги складно назвати щасливим – та одного разу все змінюється, коли до її рук потрапляє таємнича стародавня книга з гіпнозу. Моллі відкриває у собі дивовижну здатність – змушувати людей робити все, що вона забажає.

А вже о 17:00 можна буде переглянути стрічку “Операція “Арктика”. Вік: 10+

Троє дітей випадково потрапляють на засніжений острів у льодовиках Арктики неподалік від Шпіцбергена. Аби вижити, їм доводиться боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів та шукати їжу. Ніхто з дорослих, що лишилися на материку, не знає, де шукати дітей. Це справжня драматична боротьба за виживання, яку мають виграти дві дівчинки і хлопець.

Вхід безкоштовний, але за попередньою реєстрацією. Усіх охочих чекають в POINT #eduspace за адресою: вул. Харківська, 3/2.

Коментувати
23 червня 2020
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020