Медичні бригади екстренки з Сумщини відзначили нагородами: розповідаємо про них

0

16 працівників Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відзначили державними нагородами, про це повідомляє Сумська ОВА. Розповідаємо історії бригад і нагороджених медиків. 

Фото: Сумська ОВА

Фото: Сумська ОВА

Бригада Роменської станції екстреної медичної допомоги

Нагороду отримали лікарка з медицини невідкладних станів Тамара Даниленко, фельдшер Олег Комліченко і водій Вадим Смокотін.

Саме ця бригада вночі 5 березня, під час руху ворожої військової колони надала медичну допомогу та транспортувала під ворожими обстрілами жінку і дитину з вогнепальними пораненнями, отриманими біля села Пустовойтівка Роменського району (розстріл російськими окупантами цивільного автомобіля) до Роменської ЦРЛ.

Постраждалі тривалий час знаходились у кюветі в снігу, завдяки оперативній роботі бригади були доставлені у лікарню і вижили.

Працівники Центральної станції екстреної допомоги

Нагородили лікаря Ярослава Борисенка, фельдшера Олександра Положія та водія Віктора Головню.

Ця бригада виїхала із міста Суми в Боромлю, де знаходилася жінка із важкими вогнепальними пораненнями та значною крововтратою. Ризикуючи власним життям, бригада проїхала кілька ворожих блокпостів, при цьому неодноразово працівники отримували погрози, їх обшукували та забрали особисті речі.

Незважаючи на це все, бригада екстренки дісталась до постраждалої. Жінці надали необхідну медичну допомогу і транспортували до Сумської обласної клінічної лікарні.

Фото: Сумська ОВА

Охтирська станція

Нагороджені фельдшери Олег Зражевський, Юрій Матосов, Андрій Шипік, Михайло Гордієнко, водії Олександр Кременчуцький і Віталій Скляр.

Вони у надзвичайно складних умовах, під постійними обстрілами та бомбардуваннями Охтирки російськими військовими продовжували працювати та виконували виклики до населення міста й Охтирського району.

Тростянецька підстанція

Нагороду отримали старша фельдшерка Інна Дригаловська, фельдшер Сергій Дригаловський і водій Віктор Грицаєнко.

Ці медики забезпечували роботу виїзної бригади екстреної медичної допомоги в окупованому російськими військовими місті, навіть після того як армія рф пограбувала, забрала спеціалізований автотранспорт, медикаменти та телефони Тростянецької підстанції Е(Ш)МД.

Вони виконували виклики на санітарному автомобілі, що залишився. 21 березня доставили двох постраждалих із вогнепальними пораненнями у Тростянецьку лікарню, проте російські військові цей автомобіль розстріляли, наразі він непридатний до використання.

Окрім цього, звання “заслужений лікар України” отримав Сергій Бутенко, очільник Сумського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

***

Більше новин Сум і Сумщини читайте у нашому Телеграм-каналі Трибуна.Суми

Коментувати
05 жовтня 2022
04 жовтня 2022
03 жовтня 2022
30 вересня 2022
29 вересня 2022
28 вересня 2022
27 вересня 2022
26 вересня 2022
23 вересня 2022
22 вересня 2022
21 вересня 2022
20 вересня 2022