Мешканців Сум запрошують голосувати за новий автобусний маршрут

1

У системі електронних петицій з’явилась вимога про відкриття нового комунального маршруту “вул. Веретенівська – Героїв Крут”

Великі автобуси можуть вирішити проблему по вул. Ковпака

Великі автобуси можуть вирішити проблему по вул. Ковпака

Авторка петиції Неля Літвінова пропонує запровадити новий маршрут 18А, на якому курсуватимуть великі комунальні автобуси.

“В час пік залишається багато людей, які змушені запізнюватися на роботу з причини переповнення автобусів РУТА. Використовування автобусів великої місткості за маршрутом 18А «вул.Веретенівська – вул.Героїв Крут» дозволить уникнути цієї проблеми. Також, даний маршрут забезпечить інтервал руху до 15 хв, що в майбутньому потребуватиме зменшення за рахунок збільшення кількості транспорту, проте такий інтервал дозволить сумчанам вчасно добиратися до місця призначення”, – написала вона.

Наразі петицію підписали 8 чоловік. До кінця голосування лишилось 44 дні.

Нагадаємо, нещодавно на сесії міської ради було озвучено інформацію про те, що після переїзду обласної лікарні на вул. Ковпака в цьому районі виникли проблеми з транспортом.

Коментувати

1 Коментар
Виталина
• 12:41 | 03 березня 2018

Очень нужен 18А, так как маршрут 18 начинает рабочий день в 7-00, а я в это время должна уже пыхтеть на работе. Приходится добираться двумя маршрутами.Звонила в Сумыпастранс, а они говорят, что утром нет выторга.Где же он возмется, если люди вынуждены ездить с пересадками.

Відповіcти
18 березня 2019
15 березня 2019