Мінекономрозвитку радить сумчанам, як уникнути стресового туризму (інфографіка)

0

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало низку порад щодо укладання договору з туроператором, щоб уникнути стресового туризму. Про це МЕРТ повідомляє у Twitter.

Фото ТСН

Коли збираєшся у відпустку, хочеться, щоб все було надійно організовано. Розглянемо, на що звертати увагу при укладенні договору з туроператором і що обов’язково брати у подорож, щоб уникнути стресового туризму, – йдеться в повідомленні.

У інфографіці зазначається, що, укладаючи договір, потрібно перевірити, щоб туроператор мав чинну ліцензію, готель відповідав заявленій категорії.

Інфографіка Мінекономрозвитку

У договорі мають бути вказані заявлені дати вильоту та прильоту, строки відмови від туру та повернення коштів. Кожен турист мусить мати індивідуальний страховий поліс і квитанцію про оплату туру або фіскальний чек.

Інфографіка Мінекономрозвитку

Інфографіка Мінекономрозвитку

Також у Мінекономрозвитку радять узяти з собою копію договору на туристичне обслуговування, оригінал страхового полісу на медичне обслуговування, контакти туроператора та контакти дипломатичної установи України в країні, до якої мандруєте.

Коментувати
26 липня 2021
23 липня 2021
22 липня 2021
21 липня 2021
20 липня 2021