Молодь Сумщини запрошують на Всеукраїнську теренову гру

0

На межі Тернопільської та Рівненської областей з 30 квітня по 5 травня відбудеться Всеукраїнська теренова гра «Гурби-Антонівці – 2019». Її засновали на честь військ УПА, які обороняли українську землю. Цьогорічну гру присвятять відзначенню 75-річчя бою під Гурбами.

Молодь Сумщини запрошують на Всеукраїнську теренову гру

Участь у грі є безкоштовною, а вартість проїзду компенсуватимуть за наявності оригіналів квитків. З Тернополя, Львова і Дубно організатори заберуть учасників і відвезуть на автобусі у місце призначення, що знаходиться на межі Тернопільської та Рівненської областей.

Під час гри учасники діляться на дві команди (курені), кожна з яких має свій прапор і нарукавні пов’язки. Сама ж гра відбуватиметься на терені – великій промаркованій території, на місці найбільшого бою УПА проти військ НКВС, що відбувався у 1944 році. Курені «воюють» за прапори і проводять розвідку.

Бажаючим взяти участь у грі необхідно бути готовим три доби поспіль за будь-яких погодних умов боротися та перемагати. Спати доводиться без наметів. Вогнища палити, зазвичай, заборонено. Питна вода – з річки. Слід вважати і на те, що речей варто брати мінімум, адже гра вимагає мобільності.

Окрім суто похідних умов, «Гурби-Антонівці» цікаві й своєю суттю: безперервною боротьбою за перемогу. Тут немає часу на роздуми чи відпочинок – доводиться орієнтуватися на місцевості, приймати блискавичні рішення і нести за себе повну відповідальність. Пошук компромісу, залагодження конфліктів, допомога одне одному – це і є те «гурбівське» братерство, про яке складено не одну легенду.

Отримати більш детальну інформацію і стати учасником можна ТУТ.

А також детальніше можна дізнатися за телефоном 098 416 08 92,  Дмитро ГАЙДАМАКА.

Коментувати
27 березня 2020
26 березня 2020
25 березня 2020
24 березня 2020
23 березня 2020
20 березня 2020