Молодь Сумщини запрошують взяти участь у конкурсі коміксів про Супергероя нашої області

0

Конкурс коміксів про Супергероя нашої області відбудеться в рамках фестивалю цифрових мистецтв “Martian Teapots Fest”. Усі охочі  можуть спробувати себе у якості художника, письменника, режисера, втілити в життя свої дитячі мрії, ввійти в творчу історію Сумщини та отримати головний приз 10 тисяч гривень.

Молодь Сумщини запрошують взяти участь у конкурсі коміксів про Супергероя нашої області

Конкурс буде проводитися у три етапи. Перший з яких включає в себе завдання намалювати чотири епізоди власного коміксу та написати сюжет для історії про Супергероя Сумщини. Свою роботу потрібно буде відправити через спеціальну скриньку в ТРЦ «Євробазар» або ТРЦ «Атріум» на конкурс. Обов’язковим є те, що на конкурсній роботі головний герой має бути схожим на логотип фестивалю Супергероїв.

У сюжеті має бути легенда про героя, його спосіб життя, можлива команда, історія про те, від чого або від кого Супергерой рятує нашу  область/місто.

Детальні умови участі в конкурсі в Instagram@supersumy7, на Телеграм каналі @supersumy7, на сторінці Фейсбук: Сумщина місце суперсили, або за посиланням.

Усі учасники, які пройдуть до другого етапу, мають підготувати презентацію сюжету власного комікса. Переможцями стануть 10 учасників, які наберуть найбільшу кількість балів від конкурсної комісії.

Призи від спонсорів отримають окремо найкращі роботи серед учасників 9-11 років, 12-14 та 15-18 років.

Для 13 історій-переможців буде проведено голосування на сторінці Інстаграм. Переможцем конкурсу буде той, хто отримає найбільшу кількість коментарів під публікацією з його історією. Автор-переможець отримає винагороду 10 тис грн.

Коментувати
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020