МОН запускає серію відеороз’яснень для вступників у заклади вищої освіти

0

МОН запускає серію відеороз’яснень для вступників у заклади вищої освіти. Ролики будуть корисними для вступників як на бакалавра, так і на магістра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра.

МОН запускає серію відеороз’яснень для вступників у заклади вищої освіти

Перші ролики опублікували 10 червня, на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2019» та на офіційному YouTube каналі Міністерства.

На відео представники директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН – гендиректор Олег Шаров та держексперт Анжеліка Кернична – відповідають на найпоширеніші запитання вступників. Зокрема, вони розказують про терміни вступної кампанії, кількість заяв, додаткові бали, коефіцієнти, творчі конкурси тощо.

Наприклад, у першому відео Анжеліка Кернична говорить про ключові терміни вступу на бакалавра та наскрізного магістра (тобто медичного, фармацевтичного чи ветеринарного спрямування): чим вони відрізняються для тих, хто вступає лише на основі сертифікатів ЗНО чи за підсумками співбесід, іспитів.

Для зручності користувачів усі відео мають титри, де дублюються слова спікерів. Наразі розміщено два ролики, але надалі розділ оновлюватиметься щотижня.

Коментувати
04 грудня 2019
03 грудня 2019