МОЗ разом із БФ «Ангели для України» посилюватимуть співпрацю у напрямі медичної евакуації

0

Заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак та засновники благодійної організації «БФ “Ангели для України”» – Брукс Філіп Віктор Ньюмарк (Великобританія), Райтіс Буллітс (Латвія), Ігор Верецький та Геннадій Кривошея (Україна) на зустрічі домовились про посилення співпраці у напрямі медичної евакуації українців, які постраждали від геноциду росії.

МОЗ разом із БФ «Ангели для України» посилюватимуть співпрацю у напрямі медичної евакуації

«Через військову агресію росії ми щоденно зазнаємо втрат. Від ракетних атак і артилерії гинуть невинні мирні люди, руйнується інфраструктура, зокрема і медична. Саме тому допомога Україні у забезпеченні медичної евакуації постраждалих українців для нас надважлива. І ми надзвичайно вдячні усім партнерам та союзникам за таку потужну та міцну підтримку», — сказала заступниця міністра охорони здоров’я Ірина Микичак.

Також присутні обговорили питання подальшого розширення співпраці у підтримці центрів екстреної медичної допомоги. Також домовились про навчальні проєкти для медичних менеджерів.

Заступниця міністра охорони здоров’я подякувала співзасновникам БФ «Ангели для України», усім донорам організації за потужну підтримку України у боротьбі за свободу Європи та допомогу медичній галузі.

Довідка:

БО «БФ “Ангели для України”» – організація, яка з перших днів повномасштабної війни російської федерації проти України займається евакуацією громадян України як по території України, так і за її межі. Мета організації – допомогти дітям, родинам, людям похилого віку потрапити туди, де вони відчувають себе безпечно, де вони можуть отримати допомогу за потреби. Загалом за минулий рік організації вдалося евакуювати понад  21 тис. осіб.

Джерело: МОЗ

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023