На ринках Сумщини зможуть продавати непродовльчі товари

0

Таке рішення прийняла під час засідання Сумська обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На ринках Сумщини зможуть продавати непродовльчі товари

Пропонуємо внести до протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 березня 2021 року № 4 деякі зміни. Зокрема, про те, що заборонена діяльність ринків, крім продовольчих, вказаних в додатку 1. На цих ринках може здійснюватися діяльність щодо реалізації не лише продуктової, а й непродуктової групи товарів, з дотриманням обмеження: 60% торгівельних площ займають продуктові товари і 40% – непродуктові, – говорить заступник голови облдержадміністрації Тарас Савченко.

Також змінами передбачається встановити, що на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки, суб’єкти господарювання, що провадять торговельну діяльність із видачі непродовольчих товарів для адресної доставки, відправки онлайн-замовлень та за попереднім замовленням на виніс, без доступу до торговельної зони, за умови дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів визначених, постановою КМУ № 1236.

Крім того – за умови додаткового виконання наступних умов: наявності захисного екрану (борду, скла, перегородки) встановленого між продавцем та споживачем; забезпечення дотримання соціальної дистанції; спеціально обладнаних точок видачі товару (через вікна видачі, тераси тощо).

Нагадаємо, відповідно до постанови Кабміну № 1236 заборонена діяльність всіх ринків, крім продовольчих. Держпродспоживслужба визначила перелік ринків на території Сумської області, які відносяться до категорії продовольчих. У переліку 30 ринків, у тому числі й Центральний ринок м. Суми.

Коментувати
17 травня 2021
14 травня 2021
13 травня 2021
12 травня 2021
11 травня 2021
07 травня 2021
06 травня 2021