На Сумщині 1% населення має імунітет до коронавірусу

0

Карту колективного імунітету до коронавірусу в Україні опублікував Telegram-канал Коронавірус в регіонах. Згідно з картою, середній рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%, при цьому в абсолютних лідерах Закарпатська область, де антитіла є у кожного четвертого жителя. 

На Сумщині 1% населення має імунітет до коронавірусу

Перші півтора місяці проведення ІФА-тестування в одній з лабораторій країни показали, що в середньому рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%.

Якщо подивитися в розрізі областей, то найвищий показник в Західній Україні – 11%. В Івано-Франківську та Чернівцях цей показник – 14%, в Луцьку та Рівному – 13%. Найменш захищеними від коронавірусу виявилися жителі південного регіону – близько 2%. В Одесі та Миколаєві цей показник дорівнює 2%, Херсоні – 1%. В інших регіонах показник коливається від 3% до 5%», – сказано в повідомленні.

Як прокоментував заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло МАЦЮК, попри те, що зараз літо – пора відпочинку, морів і пляжів, жителям Сумщини не варто розслаблятися. Дотримання карантинних вимог ніхто не відміняв.

Коментувати
12 серпня 2020
11 серпня 2020
10 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020