На Сумщині громадська організація під час карантину доставляє ліки людям, які мають ВІЛ

0

У Сумській області триває проєкт, в рамках якого громадська організація “Клуб “Шанс” відправляє поштою препарати антиретровірусної терапії для людей, які живуть з ВІЛ. Ліки надсилають майже щодня, а сама послуга є повністю безкоштовною для пацієнтів.

На Сумщині громадська організація під час карантину доставляє ліки людям, які мають ВІЛ

Наша мета — підвищити доступність медичних послуг для людей з ВІЛ, які приймають АРТ і не можуть відвідувати медичні заклади у зв’язку з ризиком інфікування COVID-19 або за станом здоров’я. Ми надсилаємо їм препарати поштою за місцем проживання, таким чином — знижуємо можливість потенційного контакту з хворими на коронавірус, забезпечуємо безперервність лікування ВІЛ і підтримуємо прихильність до терапії у клієнтів, — говорить Наталія Гапієнко, програмна директорка “Клуб “Шанс”.

Спочатку соціальний працівник “Клуб “Шанс” отримує препарати в лікаря-інфекціоніста відділення профілактики і боротьби за СНІДом КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально-небезпечних захворювань”. Потім передає їх Новою Поштою, Укрпоштою або доставляє на адресу клієнта — обирають найзручніший варіант. Під час доставки дотримується холодовий режим для медикаментів, а також конфіденційність посилки.

Кожному клієнту доставка АРТ здійснюється в залежності від схеми лікування та потреби. Загалом, комусь достатньо однієї доставки на три місяці, частині потрібно дві доставки, декому – три доставки.

У результаті проєкту планується зробити 440 доставок препаратів АРТ ВІЛ-позитивним клієнтам у Сумській області. Це забезпечить безперервність їх лікування в умовах епідемії Covid-19 до кінця липня 2021 року.

Діяльність здійснюється в рамках проєкту “Покращення доступу ЛЖВ до медичної допомоги в умовах епідемії COVID-19”, який реалізується за фінансової підтримки  БО “100 Відсотків Життя” за кошти Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Коментувати
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
04 червня 2021