На Сумщині з’являться терцентри комплектування і соціальної підтримки

0

Нинішні військові комісаріати до 30 грудня 2019 року мають бути реорганізовані у територіальні центри комплектування і соціальної підтримки. Про це повідомив заступник начальника управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації Олександр Фролов.

На Сумщині реформують військові комісаріати

Подібне реформування вже відбулося у Чернігівській області, яка стала пілотною у створенні центрів комплектування та соціальної підтримки. Експеримент показав позитивні результати і наразі такі заклади створюватимуться по всій Україні, у тому числі й на Сумщині.

Фото sm.gov.ua

У Сумській області функціонуватиме 19 центрів – один обласний, а решта в містах і районах. Головна мета реформування – бути кращими, більш відкритими і доступними для жителів області, – зазначив військовий комісар обласного військового комісаріату Тарас Давиденко.

Центри комплектування та соціальної підтримки будуть поділені на зони – закриту (власне військкомати) та відкриту, яка включатиме в себе соціальний, юридичний, фінансовий відділи тощо.

За словами Олександра Фролова, відкрита зона – це щось на зразок центру надання адміністративних послуг – буде доступною для жителів області. У межах своєї компетенції новостворені центри займатимуться військово-патріотичним вихованням, питаннями соцзахисту військових, демобілізованих, учасників операції об’єднаних сил тощо.

Коментувати

18 березня 2019
15 березня 2019