На Сумщині копи гасили пожежу

0

Будинки у селі Климентове, що на Охтирщині, ледь не загорілися через лісову пожежу.  Рятувати оселі кинулися полісмени, лісова охорона і небайдужі громадяни, – повідомляють у патрульній поліції Сумщини.

Фото kg.ua

Фото kg.ua

Патрульні, що чергували на дорожній станції, спершу помітили густий дим, що ішов з лісу поблизу річки. Як виявилося,  загорілася трава і вогонь вже почав поширюватися на паркан та подвір’я приватного булинку.

Інспектори викликали рятувальників та самостійно почали ліквідовувати пожежу вогнегасниками, що були в службових авто та станції поліції. До них приєдналися співробітники лісової охорони, небайдужі громадяни та працівники найближчих магазинів.

Масштаб пожежі був чималий, тож дуже добре, що на території домоволодіння паркан якого почав палати був колодязь. Ми оперативно почали набирати воду та гасити пожежу, адже хвилини зволікання могли дуже дорого коштувати. Загалом було витрачено близько 10 вогнегасників, а скільки відер води ми витягли з колодязя, навіть не зможу порахувати, — розповідає поліцейський Артем Міщенко.

Далі, на місце прибули вогнеборці. Спільними силами пожежу вдалося повністю ліквідувати.

Патрульна поліція Сумщини нагадує, що випалювати рослинність або її залишки заборонено. Такі дії караються штрафом. Громадяни за вказані порушення можуть заплатити від 170 до 340 гривень, а посадові особи – від 850 до 1190 гривень.

Коментувати

15 січня 2019