На Сумщині планують охопити корисним дозвіллям майже 52 тисячі дітей

0

У Сумській області розпочалася підготовка до оздоровчої кампанії 2018 року. Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомила заступник начальника регіонального управління молоді та спорту Ольга Резніченко.  

На Сумщині готуються до оздоровчої кампанії

На Сумщині готуються до оздоровчої кампанії

Усіма формами відпочинку та оздоровлення мають охопити близько 52 тисяч юних жителів області віком від 7 до 17 років. Особливу увагу обіцяють приділити дітлахам пільгових категорій.

За словами Ольги Резніченко, обсяги фінансування оздоровчо-відпочинкової кампанії цьогоріч збільшаться. На її організацію та проведення  планують спрямувати 42 мільйони гривень. Із них з регіональної казни – майже 9 мільйонів гривень, з бюджетів міст та районів області – 29 мільйонів гривень, ще 3, 8 – залучені кошти.

Протягом 2018 року на Сумщині працюватиме 22 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, 1 дитячий заклад санаторного типу та 2 наметових містечка. Крім того, плануємо внести до регіональної мережі закладів оздоровлення і відпочинку 2 наметових табори: «Коловрат ім. Романа Атаманюка» й «Табор миру», – розповіла заступник керівника профільного підрозділу Сумської ОДА.

У лютому розпочали роботу «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек». На першу зміну в ці заклади вже заїхали 42 дитини пільгових категорій із Сумської області.

Коментувати

18 березня 2019
15 березня 2019