На Сумщині почали видавати пакунки малюка

1

На Сумщині почали видавати бейбі-бокси. В область прийшло вже 245 подібних пакунків, які до 1 жовтня отримають усі, хто виписався з пологового будинку і народив з 1 вересня, – повідомляють на сайті облдержадміністрації.

Фото sm.gov.ua

Сумчанка Ліза вагою 3500 кг і на зріст 52 см з’явилась на світ 27 серпня цього року, а з пологового будинку її з мамою виписали 1 вересня. Батьки Світлана і Сергій Пчеляні стали одними із перших на Сумщині, хто написав заяву на отримання державної допомоги.

Фото sm.gov.ua

Будь-якій мамі приємна увага з боку держави. Дуже важливо, що Україна нарешті переймає європейський досвід, який практикують у Норвегії, Данії, Фінляндії. Вже пройшов місяць від народження і ці речі, пляшечки, ножиці, підгузки – завжди потрібні, – поділилася молода мама Світлана.

Фото sm.gov.ua

Подружжя вже виховує сина Матвія – за його народження нічого подібного не було, тому батьки радіють будь-якій державній підтримці. Батько Сергій зазначив, що лише на візочок і люльку витратили близько 12 тисяч гривень, далі, каже, вже не рахували, бо “якщо дитині треба, то береш і купуєш”.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Дубровського, на пакунки для малят в обласному бюджеті зарезервовано 13 мільйонів гривень, тому на всіх породіль на рік має вистачити.

Коментувати

1 Коментар
Надія
• 08:51 | 27 вересня 2018

Дуже хочеться знати, коли нарешті такі пакунки можно буде отримати в м. Глухові?

Відповіcти
24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019