На Сумщині продовжують реалізацію програми замовлення соціальних послуг

0

Під час засідання координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації, представники влади та громадськості обговорили продовження у 2020 році впровадження інноваційного механізму замовлення соціальних послуг на Сумщині.

На Сумщині продовжують реалізацію програми замовлення соціальних послуг

Сумщина першою в Україні оголосила про наміри системно розпочати процес роздержавлення надання соціальних послуг та активно це реалізує вже третій рік поспіль. Розроблена за участю представників громадськості програма є безпрецедентною не тільки на Сумщині, а й в Україні. Її мета – вирішення низки пріоритетних суспільно-важливих проблем у сферах охорони здоров’я, соціального захисту населення, інформації та комунікацій з громадськістю через впровадження механізму соціального замовлення.

У рамках реалізації обласної цільової соціальної програми на 2020 рік обласне управління охорони здоров’я реалізуватиме заходи у напрямі зміцнення системи громадського здоров’я та  соціального супроводу не менш ніж 50 наркозалежних осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

На Сумщині продовжують реалізацію програми замовлення соціальних послуг

Працівники обласного Департаменту соціального захисту населення продовжуватимуть надавати підтримку та соціальний супровід членам сімей загиблих учасників Революції Гідності та учасників АТО/ООС. Важливим та новим напрямком надання соціальних послуг на 2020 рік Департамент вбачає виявлення осіб, постраждалих від домашнього насильства, а також запобігання торгівлі людьми, захист та допомога постраждалим особам.

Особливу увагу також приділено і комплексу заходів, спрямованих на організацію доступного та змістовного дозвілля, відпочинку, національно-патріотичного виховання для дітей соціально уразливих категорій.

На Сумщині продовжують реалізацію програми замовлення соціальних послуг

Задля  максимального урахування потреб конкретних соціальних груп населення обласне Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю здійснить моніторингове дослідження з вивчення потреб у соціальних послугах на 2021 рік, що можуть надаватись з використанням механізму соціального замовлення.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету у межах ресурсного забезпечення програми. Загальний обсяг фінансування всіх заходів Програми планується у межах 776 тис грн.

Коментувати
26 червня 2020
25 червня 2020
24 червня 2020
23 червня 2020
22 червня 2020