На Сумщині проходять командно-штабні навчання

0

Відсьогодні розпочато роботу штабів зони та районів територіальної оборони на території Сумської області в рамках Всеукраїнського стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020».

На Сумщині проходять командно-штабні навчання

Резервісти та військовозобов’язані прибули до підрозділів Сумської бригади територіальної оборони 19 вересня та відпрацьовують навички на реальних об’єктах та ділянках місцевості визначених завдань. Навчання триватимуть до 26 вересня.

Основною задачею навчання є удосконалення питань щодо функціонування системи управління територіальною обороною, організації роботи оперативного складу, спроможності органів військового управління, військових часин та підрозділів територіальної оборони виконувати завдання спільно з іншими складовими сил оборони, спроможності управління бригад та підпорядкованих управлінь батальйонів виконувати завдання територіальної оборони.

Довідково. «Об’єднані зусилля – 2020» – це перший масштабний захід після долучення України до Програми розширених можливостей НАТО. До участі у навчаннях залучаються військові підрозділи збройних сил країн-членів НАТО.

Коментувати
26 жовтня 2020
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020
21 жовтня 2020
20 жовтня 2020