На Сумщині пройде форум-екскурсія

0

На Сумщині відбудеться ІІІ аграрний форум “Органічне виробництво – повага до себе та своєї землі”. Проходитиме захід у с. Воздвиженське Ямпільського району.

На Сумщині пройде форум-екскурсія

Форум відбудеться 17 жовтня під гаслом “Стародавні сади – цінність для майбутніх поколінь”. Основна ідея заходу – відкриття можливостей використання давніх народних сортів фруктів, зокрема яблук, для сучасного садівництва.

Місце проведення заходу визначено не випадково. Саме у с. Воздвиженське, що на Сумщині, більше століття тому Трудовим братством М. М. Неплюєва закладено сад, який існує до нині. Потенціал цього місця має спонукати учасників форуму та зацікавлених осіб до нових відкриттів, – зазначають організатори.

У форумі візьмуть участь селекціонери, помологи, представники центральної та місцевої влади, підприємці та науковці з усієї України, які займаються питаннями садівництва, реалізації продукції, переробки фруктів, розвитком зеленого туризму, спеціалісти у сфері ведення органічного садівництва, місцеві жителі та інші учасники.

Під час заходу буде представлена історія яблуневого саду в с. Воздвиженське, виступи спеціалістів і досвідчених підприємців з питань ведення та розвитку органічного садівництва, ефективної селекції в Україні. На початку програми відбудеться виставка та дегустація рідкісних сортів яблук, продукції з них, а також тематична екскурсія.

Контактні телефони: +38063 3383939 Тетяна Ситник і +3800675429119 Колодяжна Світлана.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019