На Сумщині проведуть навчання з тероборони

0

З 28 вересня по 7 жовтня цього року на Сумщині будуть проведені широкомасштабні навчання з територіальної оборони. Разом із резервістами та професійними військовими пліч-о-пліч навчатимуться військової справи і представники влади всіх рівнів. Про це йдеться на сайті Сумської ОДА. 

На Сумщині проведуть навчання з тероборони

За словами начальника обласного управління взаємодії із правоохоронними органами та оборонної роботи, “партизани” та “партизанки” Сумщини запрошуються, з відривом від виробництва, спробувати себе в стрільбі, вивчити будову та використання гранат, а також пройти цікаву та корисну інженерну та медичну підготовку. При цьому є можливість отримати чергове військове звання.

Крім того, призвані на збори забезпечуються матеріальними засобами, військовим одягом та харчуванням, отримують добові та грошові виплати в залежності від військового звання.

За призваними на збори військовозобов’язаними на весь період зборів та резервістами на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігаються місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування і форм власності, – наголосив Віталій Тимошенко.

Резервістам на весь час виконання ними обов’язків служби у військовому резерві здійснюються грошові виплати із розрахунку до двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Військовозобов’язаним, які на день призову на збори не працюють, на весь період зборів та резервістам з числа непрацюючих на весь термін виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, включаючи час проїзду до військової частини і назад, виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Основною метою навчань є відновлення та вдосконалення навичок з володіння зброєю, здійснення підготовки взводів до виконання бойових завдань за призначенням, визначення реальності спланованих заходів. Тому, всі особи від 18 до 60 років, які за станом здоров’я придатні або обмежено придатні до військової служби мають можливість втілити в життя цікаву та насичену програму, спробувати себе у військовій справі, відновити свої бойові та тактичні навички, – зазначив Віталій Тимошенко.

Суми виплат, що отримує особисто кожен учасник зборів та порядок їх виплат можна дізнатися у найближчому військовому комісаріаті.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019