На Сумщині спостерігається другий етап підйому захворюваності на коронавірус

0

Про це зазначив заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України Михайло Мацюк під час онлайн-брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщині.

На Сумщині спостерігається другий етап підйому захворюваності на коронавірус

В останні дні у Сумській області відбувається зростання випадків на коронавірусну інфекцію. На жаль, постійні пом’якшення карантинних обмежень зумовили собою збільшення соціальних контактів, а недотримання санітарних норм призвело до збільшення кількості нових випадків захворювання. Ми можемо побачити, що Україна за кількістю інфікованих перейшла на мапі з зеленої зони в червону. Це має послужити тривожним сигналом для всіх нас, – зауважив Михайло Мацюк.

На сьогодні в області на лікуванні залишаються 63 особи, з яких восьмеро – діти. 12 дорослих лікуються в умовах стаціонару. У період з 12-18 червня зареєстровано 42 випадки захворювання на COVID-19, з яких п’ять хворих перебувають у стаціонарі, 37 – на самоізоляції. За цей же період одужало 17 хворих, з них одна дитина.

Михайло Мацюк також наголосив, що незважаючи на те, що карантин в Україні і на Сумщині поступово послаблюють, масковий режим і дотримання соціальної дистанції скасовувати не збираються.

Нагадаємо, що наразі в Україні діє адаптивний карантин – рішення про пом’якшення або посилення обмежень приймає місцева влада з урахуванням епідситуації у регіоні.

Коментувати
20 січня 2021
19 січня 2021
18 січня 2021
15 січня 2021
14 січня 2021
13 січня 2021