На Сумщині триває чемпіонат України з греко-римської боротьби

0

У Палаці студентського спорту СумДУ розпочався чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих до 23 років. Участь беруть майже 200 спортсменів із різних областей України. 

Фото: Сумська ОДА

Про це інформують у Сумській ОДА.

Змагання тривають з 30 березня до 1 квітня. Участь у чемпіонаті України беруть майже 200 спортсменів з 13 областей України: Київська, Запорізька, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Житомирська, Луганська, Полтавська, Вінницька, Миколаївська, Дніпропетровська, Сумська, Одеська та м. Києва.

Урочисте нагородження переможців чемпіонату України та закриття змагань відбудеться сьогодні, 1 квітня. Переможці цього чемпіонату будуть представляти Україну на рівні Європи.

У Сумській області греко-римська боротьба розвивається у містах Суми, Конотоп, Шостка, Путивль та селищі Липова Долина. У відділеннях дитячо-юнацьких спортивних шкіл області займаються понад 300 учнів, роботу з якими проводять 14 тренерів, з яких один має звання «Заслужений тренер України», вищу тренерську категорію,  шість – другу тренерську категорію.

Довідково. Греко-римська  боротьба – європейський вид єдиноборств, у якому спортсмен повинен, за допомогою певного арсеналу технічних прийомів, вивести суперника з рівноваги та притиснути його лопатками до килиму.

Коментувати
17 червня 2021
16 червня 2021
15 червня 2021
14 червня 2021
11 червня 2021
10 червня 2021