На Сумщині триває реорганізація системи охорони здоров’я у сільській місцевості

0

У кожному районі Сумщини та обласному центрі змодельована оптимальна мережа закладів охорони здоров’я. Нині в області триває автономізація закладів охорони здоров’я. Про це розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій Бутенко. 

На Сумщині триває реорганізація системи охорони здоров’я у сільській місцевості

За словами посадовця, у статус комунальних некомерційних підприємств мають перейти 45 медичних закладів із 48 у 17 районах області.

У органах Державної реєстрації вже зареєстровано 37. Відсутні рішення про автономізацію трьох закладів, і це ставить під загрозу можливість підписання угоди між лікувальним закладом і Національною службою здоров’я України. Тому органам місцевого самоврядування слід прискорити темпи своєї роботи – це їх зона відповідальності, – повідомив Сергій Бутенко.

Разом з цим, як розповів Сергій Бутенко, органи місцевого самоврядування  несуть відповідальність за матеріально-технічне оснащення закладів первинної медичної допомоги – нині жоден із таких закладів у Сумській області не відповідає визначеним нормам.

У системі E-Health зареєструвались усі лікарі у Білопільському, Буринському, Глухівському, Конотопському, Краснопільському. Кролевецькому, Липоводолинському, Недригайлівському, Путивльському, Роменському, Середино-Будському, Шосткинському та Ямпільському районах, – додав посадовець.

Загалом у системі E-Health вже зареєструвались 94,2% від загальної кількості лікарів.

Коментувати
03 квітня 2020
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
30 березня 2020