На Сумщині у шістьох людей підозра на коронавірус

0

У закладах охорони здоров’я регiону перебуває шість осіб з пiдозрою на коронавiрусну iнфекцiю, у тому числі три дитини. Стан пацієнтів задовiльний, проводяться вiдповiднi дослiдження.

На Сумщині у шістьох людей підозра на коронавірус

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав начальник управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Кравцов.

Карантинні заходи запроваджено в області ще з 12 березня. Зокрема, припинено навчання у 807 закладах освіти, відвідування яких заборонено; в 347 закладах освіти навчання переведено на дистанційну форму.

З 17 березня заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволено лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади.

Заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри, заклади культури мають тимчасово припинити свою роботу. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

З 18 березня по 3 квітня заборонено: на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні; забороняється перевезення більше 10 пасажирів одночасно в тролейбусах та автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах; заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Торгівля продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення буде здійснюватися безперебійно. Також працюють банки, Пенсійний фонд, соціальні установи.

Коментувати
10 липня 2020
09 липня 2020
08 липня 2020
07 липня 2020
06 липня 2020
03 липня 2020