На Сумщині відбудеться різдвяний гастрофест

1

Яка на смак Сумщина? Дізнайтеся про це з 7 до 14 січня під час Різдвяного гастрофесту “Слобожанські смаки”! Протягом фестивалю усі бажаючі зможуть скуштувати найрізноманітніші автентичні страви Слобожанщини, приготовані кращими кухарями та шеф-поварами ресторанів області та проголосувати за найсмачніші з них.

На Сумщині відбудеться різдвяний гастрофест

Відкриття фестивалю відбудеться на Різдво – о 16 годині 7 січня у Покровському сквері м. Суми. У програмі: традиційний вертеп, гурти колядників із різних міст України, різдвяний гастроярмарок, гарячі напої, фотозона.

У конкурсі на найкращу автентичну слобожанську страву беруть участь такі ресторани: “Здибанка”, “Іль де Франс”, “Карпатська колиба”, “Козацька броварня”, “Simbiosi”, “Старий млин”, “Testo”, “Шалена шкварка”, “Шафран”.

Ресторан-учасник гастрономічного фестивалю пропонує в своєму закладі спеціально розроблене меню слобожанської кухні.

Коментувати

1 Коментар
Ольга
• 15:27 | 03 січня 2019

відкриття фестивалю відбудеться 7 січня о 16 год. на ярмарку «Трибуна», стадіон Ювілейний, а не у Покровському сквері, як було заявлено раніше. У програмі: традиційний вертеп від колядників із різних міст України, різдвяні конкурси та розваги, гастро-ярмарок, гарячі напої.

Відповіcти
19 червня 2019