На Сумщині відбулося ЗНО з англійської мови

0

Надзвичайних ситуацій, порушень громадського порядку на пунктах тестування не було. Апеляції на умови проведення ЗНО також відсутні.

На Сумщині відбулося ЗНО з англійської мови

За інформацією Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови зареєструвалося 2 367 осіб. Участь у тестуванні взяли 2 083 особи (87,7%).

На Сумщині функціонувало 12 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: дев’ять – на базі закладів загальної середньої, фахової передвищої, вищої освіти у м. Суми, три – на базі закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти у м. Шостка.

Пункти забезпечили медичними масками, антисептиками, рідким милом, паперовими рушниками, пірометрами тощо. Учасникам ЗНО, міряли температуру. На всіх пунктах тестування чергували медичні працівники, працівники Національної поліції України.

Організовано підвезення до пункту проведення ЗНО та у зворотному напрямку шкільними автобусами та найманим автотранспортом 434 учнів закладів загальної середньої освіти, 13 студентів закладів фахової передвищої освіти, 2 учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Не допущено до ЗНО одну особу через відсутність документа, що посвідчує особу (пункт тестування – Хіміко-технологічний коледж імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту СумДУ). Видалень під час проведення ЗНО не було.

Коментувати
12 серпня 2020
11 серпня 2020
10 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020