На Сумщині відбувся Кубок України та Чемпіонат міста з мотокросу

0

Сімдесят дев’ять спортсменів з Сумської, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Донецької та Чернігівської областей взяли участь у Кубку України та Чемпіонаті міста Охтирки з мотокросу, присвяченому 45-річчю охтирського мотоклубу, у 16 класах.

На Сумщині відбувся Кубок України та Чемпіонат міста з мотокросу

Сумщину представляли спортсмени міст Суми, Охтирка, Конотоп, Ромни, Глухів, Білопілля, селища міського типу Липова Долина, села Токарі.

Кожен із учасників міг взяти участь у одному з 16 класів змагань: клас діти – 50 см3, 65 см3, 85 см3, клас Квадроцикли-хлопці, клас Квадроцикли-дівчата, клас Підбайк, клас Повітряне охолодження (125 см3), клас Повітряне охолодження (до 500 см3), клас Аматор, клас Майстер, клас Жінки, клас Ветеран у трьох групах (45-50 р., 50-55 р., 55-60 р.), клас Екіпаж (коляски), клас Екіпаж-повітря (коляски).

Почесне право підняти прапор України змагань надали дитячій збірній команді Сумської області, яка є переможцем України з кантрі-кросу.

На Сумщині відбувся Кубок України та Чемпіонат міста з мотокросу

На Сумщині відбувся Кубок України та Чемпіонат міста з мотокросу

Переможцями змагань у своїх класах стали: серед дітей у класі 50 см3: І місце – Пономаренко Матвій, м. Ромни, ІІ місце – Великодний Данило, м. Валки, ІІІ місце – Воскобойнік Ярослав, м. Харків.

Серед дітей у класі 65 см3: І місце – Полуян Максим, м. Ромни, ІІ місце – Озерянський Микита, м. Дніпро, ІІІ місце – Федорен Нікіта, м. Дніпро.

Серед дітей у класі 85 см3: І місце – Клещенко Артем, м. Глухів, ІІ місце – Сітак Данило, м. Ромни, ІІІ місце – Пономаренко Микола, м. Ромни.

Серед дітей у класі Квадроцикли (хлопці): І місце – Лебідь Максим, м. Суми, ІІ місце – Садовничий Олександр, м. Суми, ІІІ місце – Державецький Матвій, м. Суми.

Серед дітей у класі Квадроцикли (дівчата): І місце – Жук Віолета, м. Суми, ІІ місце – Валюхова Анастасія, м. Білопілля, ІІІ місце – Семішкур Евангеліна, м. Суми.

Клас Підбайк: І місце – Журбенко Іван, м. Харків, ІІ місце – Клопов Андрій, м. Суми; ІІІ місце – Гейко Іван, с. Токарі.

Клас Повітряне охолодження (125 см3) І місце – Цибін Микола, м. Охтирка, ІІ місце – Зіненко Валерій, м. Охтирка.

Клас Повітряне охолодження (до 500 см3) І місце – Митюк Сергій, м. Охтирка, ІІ місце – Смірнов Олексій, м. Конотоп, ІІІ місце – Вербицький Олександр, м. Охтирка.

Клас Жінки: І місце – Зайцева Альона, м. Суми.

Клас Аматор: І місце – Юрченко Владислав, м. Прилуки, ІІ місце – Кучерявенко Денис, м. Охтирка, ІІІ місце – Лотюк Олександр, с. Липова Долина.

Клас Майстер: І місце – Неруш Семен, м. Дніпро ІІ місце – Пілецький Денис, м. Полтава, ІІІ місце – Жук Андрій, м. Ніжин.

Клас ветерани І вікова група (45-50 р.): І місце – Безсонов Андрій, м. Харків, ІІ місце – Самойленко Олександр, м. Полтава, ІІІ місце – Ефец Сергій, м. Суми.

Клас ветерани ІІ вікова група (50-55 р.): І місце – Петренко Віталій, м. Суми, ІІ місце – Пузанов Сергій, м. Добропілля, ІІІ місце – Масюк Ігор, м. Полтава.

Клас ветерани ІІІ вікова група (55-60 р.): І місце – Золотарьов Сергій, м. Харків, ІІ місце – Шевченко Сергій, м. Харків, ІІІ місце – Молтянов Володимир, м. Ромни.

Клас Екіпаж (коляски): І місце – Шафар Валерій, Шафар Вадим, м. Валки, ІІ місце – Половко Андрій, Хлистюк Марія, м. Харків, ІІІ місце – Таран Олександр, м. Полтава, Кравченко Роман, м. Охтирка.

Клас Екіпаж-повітря (коляски): І місце – Мазій Олександр, м. Красноград,  Морозов Дмитро, м. Валки.

Коментувати
04 грудня 2019
03 грудня 2019