На Сумщині відкрили два територіальні сервісні центри МВС

0

У Сумах сервісний центр відкривав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Паралельно ще один такий запрацював у Конотопі. Події звідти присутні спостерігали в режимі онлайн.

На Сумщині відкрили два територіальних сервісних центрів

На Сумщині відкрили два територіальні сервісні центри

Основною відмінністю у роботі територіальних сервісних центрів МВС нового зразка є механізм прозорого офісу, де відмовилися від черг та кабінетів. Дев’ятнадцять адміністраторів без черг і попередніх домовленостей обслуговують клієнтів за принципом «відкритого простору» згідно з електронною чергою, що дає можливість організовано здійснювати робочий процес.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС – видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. На базі сервісного центру відтепер також можна скласти іспит для отримання права керування транспортними засобами та отримати в режимі онлайн довідку про несудимість, – говорить керівник територіального сервісного центру у Сумах Сергій Приходько.

На Сумщині відкрили два територіальних сервісних центрів

На Сумщині відкрили два територіальні сервісні центрм

У закладах проведено капітальний та поточний ремонти службових приміщень, закуплено меблі, комп’ютерну техніку та інше обладнання, необхідне для забезпечення якісного державного сервісу. Сумський центр є також одним із перших, де встановлено термінали для оплати послуг, а також передбачено пристрої для заряджання мобільних телефонів.

Загалом, це 29 та 30 центри за рахунком, які наразі переоснащено у державі. До кінця року їх планують відкрити 50, а у наступному фінішувати, повністю реформувавши сферу даних послуг.

Коментувати

21 вересня 2018