На Сумщині відкрили пам’ятну дошку трьом воїнам ООС

0

У Лебединському вищому професійному училищі лісового господарства відкрили меморіальну дошку воїнам – випускникам, які загинули в районі Операції Об’єднаних Сил.

Фото: Лебединське ВПУ лісового господарства

На дошці зображені Лобода Едуард Віталійович, випускник 2016 року. Старший солдат, оператор-радіотелефоніст 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти 24 ОМБр. 3 липня 2019 року, очолюючи групу бійців, забезпечував прикриття проміжків, де передбачалась дія ворожих диверсійно-розвідувальних груп. Пересуваючись визначеним маршрутом, не помітив встановлений терористами вибуховний пристрій й підірвався, при цьому прийнявши весь удар вибуху на себе, цим прикрив побратимів від вибуху. У важкому стані був доставлений до лікарні міста Курахове. Вранці 4 липня помер від поранень.

Капран Михайло Вікторович, випускник 2005 року. Служив на посаді навідника мотопіхотного відділення одного з підрозділів 58 бригади. Один із загиблих військових у пожежі, яка сталась 20 лютого у бліндажі на Донбасі. Помер 22 лютого 2021 року від отриманих ран.

Стеблянко Максим Сергійович, випускник 2016 року. Служив у механізованому батальйоні 1 окремої танкової Сіверської бригади. Солдат отримав поранення, що виявилися не сумісні з життям, унаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої.

Фото: Лебединське ВПУ лісового господарства

На відкритті меморіальної дошки були Лобода Віра – мама Едуарда, Капран Анжеліка – дружина Михайла, Стеблянко Олександра – мама Максима, колектив освітнього закладу, представники влади та військові.

Коментувати
26 липня 2021
23 липня 2021
22 липня 2021
21 липня 2021
20 липня 2021