На Сумщині вісім районів розпочали опалювальний сезон

0

Під час апаратної наради начальник Департаменту ЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Сергій Луговий повідомив про підключення опалення в закладах  соціальної сфери.

На Сумщині вісім районів розпочали опалювальний сезон

За його словами по області розпочато опалювальний період у чотирьох містах (Суми, Глухів, Лебедин, Охтирка), восьми районах (Білопільський, Буринський, Глухівський, Лебединський, Липоводолинський, Недригайлівський, Сумський, Шосткинський), двох ОТГ (Миропільська, Грунська).

Підключені до опалення 53 котельні (10%), 47 дошкільних навчальних закладів (18%), 94 загальноосвітніх навчальних заклади (20%), 58 закладів охорони здоров’я (13%).

Житловий фонд області (будинки з централізованим опаленням) готові до початку опалювального періоду. Підключення до опалення розпочнеться з 16 жовтня по графіку протягом п’яти днів.

Станом на 12 жовтня з 19 теплопостачальних підприємств уклали договори з НАК «Нафтогаз України» 16. До Міненерговугілля облдержадміністрацією направлено листа щодо сприяння у вирішенні питання забезпечення з 19 жовтня 2018 року постачання природного газу виробникам теплової енергії для всіх категорій використання природного газу.

Коментувати

15 листопада 2019
14 листопада 2019