На Сумщині власники машин на єврономерах долучилися до акції непокори

1

Учора в Сумах водії машин, які мають єврономери долучилися до Всеукраїнської акції непокори, що проходить в Україні. Зранку вони обмежили рух у напрямку Суми-Ромни-Київ. Сьогодні вони все ще перебувають на місці проведення акції. 

На Сумщині власники машин на єврономерах долучилися до акції непокори

Зібралися автомобілісти Сумщини вчора о 9:30 на стоянці ТЦ “Мануфактура”. Звідти вирушили на місце проведення акції – до кругового перехрестя на автодорозі “Суми-Ромни-Київ” за селищем Сади.

Там власники машин на єврономерах залишилися до сьогоднішнього дня.

Акція триває. Наразі на місці проведення знаходиться близько 30 машин. Ми були тут всю ніч, і будемо тут до моменту голосування Верховної Ради. Чекаємо до 14:00 дня. Далі знатимемо, як діяти. Ми все ще очікуємо, що депутати приймуть закон  #8487 та #8488 з правками в нашу користь, – говорить Світлана, координатор “Авто Євро Сила Суми”.

На публічній сторінці “Авто Євро Сила Суми” протягом доби викладають нові відео нічного чергування.

Окрім цього, сьогодні, 21 листопада, сумські водії автівок на європейських номерах близько 8:00 ранку розпочали протестну акцію під стінами Сумської міської ради та облдержадміністрації.

Загалом, усі акції громадянської непокори будуть безстроковими і відбуватимуться до моменту отримання результатів щодо питання відміни законопроектів #8487 та #8488, які були прийняті без урахування вимог громадськості, зокрема – про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

Міста та області, де проходить акція

Наразі Всеукраїнська акція Непокори відбувається майже у всіх областях України, окрім Криму, Луганську та Закарпаття.

Коментувати

1 Коментар
Гость1
• 14:01 | 21 листопада 2018

Согласны с протестами. Надоело наполнять карманы воровской власти. Мало того, что сюда регулярно ввозится валюта, которую украинцы зарабатывают там, а тратят здесь. Так заплатите им еще. Достало! Только вот почему не устраиваем акции по поводу платежек?

Відповіcти
19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019