На Сумщині з’явився третій сервісний центр МВС

0

На Сумщині презентували сервісний центр МВС нового зразка. Відкрили такий в Охтирці. 

Фото sum.hsc.gov.ua

У новому центрі, який розташований по вулиці Київській, 164В, можна швидко та комфортно замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати довідку про несудимість.

Фото sum.hsc.gov.ua

Фото sum.hsc.gov.ua

Сервісний центр МВС побудований за принципом прозорого офісу, оформлений в єдиному візуальному стилі, обладнаний такими технічними зручностями як електронна черга, електронний інформаційний бокс, камери відеоспостереження, за якими можна перевірити завантаженість центру онлайн і термінали для оплати послуг.

Також тут є полиця для буккросингу, дитячий куточок, облаштовані паркувальні місця для клієнтів.

Одним із основних напрямів реформи сервісних центрів МВС є діджиталізація послуг: так, вже протягом року довідку про несудимість можна замовити онлайн. Також на сайті Головного сервісного центру МВС є зручна онлайн-інструкція для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше.

Фото sum.hsc.gov.ua

Фото sum.hsc.gov.ua

До кінця 2018 року сервісні центри МВС презентують нові послуги онлайн – зокрема, запровадження персонального електронного кабінету власника авто.

Завершальним етапом реформи сервісних центрів МВС на Сумщині стане відкриття шостого оновленого сервісного центру МВС в м. Глухів. Наразі тривають ремонтні роботи у сервісних центрах МВС в м. Ромни та м. Шостка, – говорить начальник регіонального сервісного центру МВС в Сумській області Василь Ольховик.

Фото sum.hsc.gov.ua

Фото sum.hsc.gov.ua

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультуйтеся за телефоном (0542) 66-88-42 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Регіонального сервісного центру МВС Сумській області.

Коментувати

22 квітня 2019
19 квітня 2019