На вихідних комунальний транспорт у Сумах курсуватиме зі змінами

0

У неділю, 5 травня, у русі комунального транспорту відбудуться зміни. Вони пов’язані з проведенням у Сумах міжнародного напівмарафону – «Суми Нова Пошта напівмарафон».

На вихідних комунальний транспорт у Сумах курсуватиме зі змінами

Про це повідомляють на КП «Електроавтотранс».

У зв’язку з напівмарафоном цієї неділі з 8:00 до 14:30 на маршруті заходу частково обмежено рух комунального транспорту, тому тролейбуси та автобуси рухатимуться поза розкладом. Разом з тим служба руху змінює напрямок деяких маршрутів:

Тролейбуси № 3 та № 4 не заїжджатимуть на зупинку «Залізничний вокзал», а курсуватимуть через площу Покровську – Центральний ринок – вул. Горького – вул. Леваневського – пр-т Шевченка – Набережна р. Сумка – Центральний ринок – ун-г «Київ» – ЦУМ – і далі за основним маршрутом слідування.

Автобуси № 58А та № 62 возитимуть пасажирів за таким маршрутом: площа Покровська –Центральний ринок – Набережна р. Сумка – пр -т Шевченка – Залізничний вокзал і далі за основним маршрутом слідування.

Щодо питань, пов’язаних зі змінами у русі комунального транспорту, сумчани можуть звертатись до відділу «Служба 15-80» або за електронною поштою: 1580@smr.gov.ua

Коментувати

18 вересня 2019
17 вересня 2019