На закупівлю великих автобусів для маршруту №3 у перевізника відсутні кошти

1

Про те, що на транспорт великої місткості за маршрутом “Аеропорт – вулиця Героїв Крут” немає фінансів стало відомо сьогодні, 4 жовтня. Петиція, яку подавав сумчанин Олександр Івко отримала офіційну відповідь.

На закупівлю великих автобусів для маршруту №3 немає коштів - відповідь на петицію сумчан

На закупівлю великих автобусів для маршруту №3 у перевізника відсутні кошти

Автор електронного звернення зазначив, що автобусний маршрут №3 користується попитом та популярний в місті, але настільки завантажений, що навіть в міжпіковий час в нього неможливо сісти, а в годину-пік неможливо сісти навіть поруч з кінцевою. Автобуси “Рута”, пише Олександр Івко, не витримують такого навантаження, тому потрібно забезпечити за цим напрямком транспорт великої місткості.

У відповіді на електронну петицію повідомляється, що з перевізником міського автобусного маршруту № 3 ПП «Запорожець ОВ» опрацювали питання щодо можливості заміни транспортних засобів на вказаному маршруті на автобуси великої місткості та внесення відповідних змін до Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в Сумах.

Перевізник надав офіційну відповідь про відсутність фінансової можливості для закупівлі транспорту великої місткості. Також в контексті цього питання він зазначив, що перехід підприємства на роботу автобусами великої місткості, які працюють на дизельному паливі, вартість якого складає 23,00 грн, спричинить збільшення вартості проїзду на маршруті № 3. ПП “Запорожець ОВ” зазначає, що на маршруті №3 відсутній сталий пасажиропотік, який є необхідним для ефективного використання автобусів великої місткості.

Коментувати

1 Коментар
Наталья
• 12:30 | 04 жовтня 2017

Ох і бреше цей перевізник завжди. Йому говорять, що неможливо сісти в маршрутку майже завжди и майже на любій зупинці, крім кінцевої, а він відповідає “відсутній сталий пасажиропотік”, Він не розуміє про що мова? У нього маршрутки повинні ходиті через 5 хвилин, а ходять через 20 хвилин!!!!

Відповіcти
19 вересня 2018