На змаганнях у Дніпрі сумські вершники завоювали 10 медалей

0

У Дніпрі відбувся вже 8-й етап змагань “Кубок Дніпра”. Сумщину представляли спортсмени Сумської кінно-спортивної школи та КСК “Суми”. Усього наші спортсмени завоювали 10 медалей.

Фото Федерації кінного спорту Сумської області

Перший день змагань розпочався виступами Іванова Олександра та Гармаша Едуарда в категорії “Коні 5 років”.

Спортсмени продемонстрували чисте проходження маршрута в норму часу і посіли 5 та 6 місце відповідно.

У категорії “Коні 6 років” Іванов Олександр, як завжди, не залишив суперникам жодних шансів, на Браксіс Старт виборов перше місце, з Лордом опинився на третьому.

Другий день змагань приніс Олександру Іванову та Каравелі третє місце в категорії “Коні 5 років”, Гармаш Едуард та Делі – дев’яте місце.

На висоті 120 см Браксіс Стар та Лорд знову розіграли перше та третє місце відповідно.

У фінальний день змагань в категорії “Коні 5 років” Олександр Іванов посів третє місце на коні Фауна, Гармаш Едуард та Делі п’яте місце.

У категорії “Коні 6 років” відбулися незначні зміни, Іванов Олександр вивів Лорда на перше місце, а разом з Браксісом перемістився на друге. На висоті 135 см Індюшкін Євген та Летс Гоу вибороли друге місце.

У той самий час, проте в місті Києві, Пилипейко Микола представляв Сумську область на 6-ому етапі Кубок КСК “Equides Club”.

У перший день змагань Микола та Грей Клауд пройшли маршрут чисто та в норму часу, проте через сильну конкуренцію не потрапили в призи. На маршруті Гран-Прі висотою 140 см Пилипейко Микола та Сільверстар зайняли шосте місце.