Наступного року на Харківській обіцяють облаштувати сквер

0

Влада Сум надала відповідь на петицію щодо облаштування скверу на перехресті вулиці Харківської та проспекту Лушпи


В петиції сумчани просили облаштувати сквер пішохідними доріжками, вуличним освітленням, лавками, урнами для сміття. Вони також пропонували за прикладом Тростянця встановити у сквері сонячні панелі і безкоштовну підзарядку мобільних телефонів.

Департамент інфраструктури відповів, що міська влада вже виконала певні роботи у сквері цього року. А за наявності фінансів, наступного року планує замощення пішохідних доріжок і встановлення лавок та урн.

«Повідомляємо, що в минулому році на замовлення департаменту розроблено проектно-кошторисну документацію на зазначений об’єкт, а в поточному році здійснено монтаж паркового освітлення цього скверу, – говориться у відповіді на петицію, – З метою закінчення ремонтних робіт в наступному році, департаментом інфраструктури міста направлено до департаменту фінансів, економіки та інвестицій пропозицію щодо внесення на розгляд депутатського корпусу міської ради питання фінансування замощення пішохідних доріжок і встановлення лавок та урн у 2018 році.

При забезпеченні відповідного фінансування, виконання робіт по облаштуванню скверу на перехресті пр. Михайла Лушпи та вул. Харківська, з урахуванням побажань, викладених у Вашій петиції, буде включено до проекту титульного списку на 2018 рік».

Коментувати

23 січня 2019
22 січня 2019