Нова радість стала: Суми долучаться до всеукраїнського вертепу

0

“Нова радість стала” – одна з найвідоміших українських колядок, що поєднала в собі найкращі елементи релігійного і народного колядування. Саме її три роки тому обрали для всеукраїнської акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів “Вертеп-фест”, що проходить у Харкові напередодні Старого нового року, – пише “УП. Життя”. 

Нова радість стала: Суми долучаться до всеукраїнського вертепу

У перший рік акції – у 2017 році, – в ній приймали участь 3 міста, в 2018 до них додалися ще 2, а в 2019 до участі вже долучилося 30 міст України, а також ще 5 країн світу (Англія, Австрія, Нідерланди, Польща та Німеччина).

Організатори запрошують всі фестивалі, що проходитимуть цими днями, творчі колективи і кожну небайдужу людину взяти участь у всеукраїнській акції.

У Києві цього року виконання колядки організовують ентузіасти КЗ “Київський міський центр народної творчості та культурологічних досліджень” у Палаці культури “Дарниця”.

Кожен охочий може стати організатором всеукраїнської акції в своєму місті.

Або можна приєднатися до неї, прийшовши до обраної локації в одному з тих міст, що до неї долучилися, скоріш за все, це буде місцевий зимовий фестиваль.

Якщо за якихось обставин це неможливо, то де б ви не були у суботу 12 січня о 14.30 годині заспівайте “Нова радість стала”, зробіть під час співу відео-селфі, а потім розмістіть його на своїй сторінці та сторінці Вертеп-Фест у Харкові у Facebook та/або Інстаграмі з хештегами #НоваРадість та #ВертепФест2019.

Суми теж входять до переліку міст, які приєдналися до акції. Організаторами стали обласний відділ промоції та туризму і Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019