Новий освітній простір впроваджують майже 200 українських шкіл

0

Уже 185 шкіл в Україні активно впроваджують принципи Нового Освітнього Простору. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Уже майже 200 шкіл впроваджують новий освітній простір

Уже майже 200 шкіл впроваджують новий освітній простір

У рамках реформи освіти “Нова Українська Школа” у регіонах наразі реалізується проект “Новий Освітній Простір” що створює школи, в яких хочеться навчатися. За даними ОДА, вже майже 200 шкіл по Україні активно впроваджують його принципи. Це проведення енергоефективних заходів, створення цікавого креативного дизайну та мотивуючого простору для школярів, впровадження сучасних технологічних рішень, використання новітнього обладнання, а також створення умов безбар’єрного доступу для можливості інклюзивного навчання. Крім цього, їх також починають реалізовувати при будівництві та реконструкції дитячих садків. Зараз таких дошкільних закладів більше 40», — сказав Лев Парцхаладзе.

За його словами, наразі є ініціатива розробити перспективні мережі шкіл та дитячих садків в регіонах, на які, у першу чергу, буде надаватися державна підтримка. Для цього необхідно розробити критерії та вимоги Нового Освітнього Простору та органам місцевого самоврядування спільно з державними адміністраціями визначитися щодо джерел фінансування відповідних шкіл.

Також Мінрегіон працює над питанням щодо розроблення типових проектів шкіл та дитсадків, які відповідатимуть сучасним вимогам, закладеним у принципах НОП.

Довідково: Новий Освітній Простір (#НОП) – це спільна ініціатива Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Міністерства освіти і науки України, а також ініціативної влади на місцях, яка реалізується в рамках реформи МОН “Нова Українська Школа”.

Коментувати
09 грудня 2022
08 грудня 2022