Обласна служба зайнятості підготувала путівник для ОТГ Сумщини

0

Спеціальний буклет для об’єднаних територіальних громад Сумщини підготували в обласній службі зайнятості. У оригінальній дорожній карті, зокрема, пропонують навчання за різноманітними напрямками, – інформують в установі. 

Навчання за різними напрямками пропонують у брошурі для ОТГ

Навчання за різними напрямками пропонують у брошурі для ОТГ

Охорона громадського порядку, перевірка знань з питань охорони праці, пожежної безпеки, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя громади, цивільного захисту, безпеки та здійснення контролю у місцях масового перебування людей, запровадження енергозберігаючих технологій та використання ресурсів у процесі реконструкції будівель та споруд. Навчання за такими напрямками пропонують у брошурі, яку надрукували для ОТГ області.

До керівництва ОТГ прийшли нові люди, їх функції значно ширші, ніж, скажімо, голови сільської чи селищної ради, доводиться стикатися з іншими повноваженнями. Ми дійшли висновку, що навчання потребують усі. На допомогу новоствореним об’єднанням ми й підготували брошуру. Сподіваємося, вона стане у нагоді для них, візьме на себе роль своєрідного путівника, орієнтира для подальших кроків, – говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний.

Цей буклет не може охоплювати всього спектру питань, якими опікуються ОТГ. Однак у межах своєї компетенції обласна служба зайнятості подарувала громадам корисну річ. Тепер слово за керівниками ОТГ, які зобов’язані скористатися послугами, що пропонує наш діловий та ефективний партнер, – розповідає заступник голови Недригайлівської райдержадміністрації Ігор Борисовський.

Брошуру «Децентралізація: спроможна громада – європейська Україна» отримає кожна об’єднана територіальна громада, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, роботодавці Сумщини.

Коментувати
11 червня 2021
10 червня 2021
09 червня 2021
08 червня 2021
07 червня 2021
04 червня 2021