Паводок в Охтирці: постраждалим компенсують збитки

0

Жителям Охтирки, які постраждали від повені, компенсують збитки. Про це повідомляють на офіційному порталі Охтирської міськради.

Фото ДСНС

Фото ДСНС

Зіпсовані речі, меблі та побутові прилади, пошкоджені домівки і господарські будівлі, – такі наслідки стихійного лиха в Охтирці. Повінь завдала шкоди птиці та худобі. Люди потребують допомоги.

У місті працює спеціальна комісія, яка має підрахувати усі завдані громадянам збитки.

За попередньою домовленістю частину збитків Охтирці має компенсувати сусідня Чернеччинська ОТГ. На території цієї громади й розташований ставок, на якому вийшла з ладу гідротехнічна споруда і тонни води полилися на вулиці міста.

Підтримати охтирчан обіцяють і в Сумській облраді. Близько 1, 5 мільйона гривень на допомогу землякам спрямують з резервного фонду Охтирки. Йдеться про так звані депутатські кошти.

Також потребує відновлення об’їзна дорога, яку зруйнували, аби подолати паводок. Для попередження подібних випадків планують під асфальтним покриття додатково влаштувати переливні труби, –  йдеться у повідомленні.

Усіх, хто постраждав від підтоплення, закликають звертатися з відповідними заявами до Охтирської міськради.

Нагадаємо, було підтоплено близько 400 садиб. Правоохоронці та рятувальники човнами евакуювали людей із залитих водою домівок.

Коментувати

15 січня 2019