“Перехід” презентували у Сумах

0

Учора, 15 травня, відбулось відкриття першої персональної виставки скульптури Артура Гармідера в художній галереї “Наша” на Псільській”.

“Перехід” презентували у Сумах

“Оскільки автор зараз мешкає у Львові, скульптури довелось доставляти звідти. Попри те, що пошта затримала доставку робіт, підготовка висавки відбулась швидко, за день змогли все влаштувати”, – розповів Антон Дубодєлов, організатор виставки.

У своїх роботах Артур Гармідер використовує досвід художників поп-арту. В образах за основу бере людську модель поведінки та відчуттів, котрі розкриває за допомогою ліній та рельфів, котрі передають певний настрій. За рахунок різного освітлення образ сприймається кожного разу по-новому та візуальне сприйняття стає більш самодостатнім та прямим.

“Перехід” презентували у Сумах

“Виставка називається “Перехід” тому, що тут зібрані першочергові перехідні форми: від простих архаїчних, з яких починало людство, до складніших, як оці гіпсові моделі, які відображають суть приближену до нашого часу”, – говорить Артур Гармідер

“Перехід” презентували у Сумах

Ця робота називається “Крізь горизонт”. За словами автора, вона відображає самотність, та закутість людини у певній призмі.

“Перехід” презентували у Сумах

“Портрети можуть здатися ідентичними, але вони не є такими. Вони відображають різне мислення та свідомості”, – поділився автор

Відвідати виставку можна до 5 червня  (місто Суми, вул. Псільська, 1).

Коментувати

23 серпня 2019
22 серпня 2019
21 серпня 2019