Петиція про заборону виробництва хутра в Україні зібрала більше 27 000 підписів

1

Петиція «За заборону виробництва хутра» в Україні зібрала більше 27 000 підписів –необхідну кількість для розгляду у Верховній Раді.

Хутро

Україна – не вигрібна яма! Ми вимагаємо від депутатів ВР запобігти екологічній катастрофі та впровадити заборону на жорстоке хутрове виробництво. Як і в країнах ЄС, така заборона має бути прийнята негайно, а повністю вступити в дію протягом 5-7 років, щоб працівники шкідливих ферм опанували іншу діяльність, а українська держава напрацювала механізм контролю за дотриманням заборони. Він має бути прийнятий не лише на папері, а реально діяти, – йдеться у петиції.

Також автор петиції підкреслює, що після заборони виробництва хутра в низці країн Європи, розпочалося переміщення цих виробництв в Україну.

Чому хутрове виробництво забороняють у цивілізованих країнах

ЗАБРУДНЕННЯ ДОВКІЛЛЯ: Світовий Банк відносить цю промисловість до п’ятірки найгірших із точки зору забруднення довкілля токсичними важкими металами.

РИЗИК ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ: гній, послід, сеча від діяльності звіроферм потрапляють у ґрунт, водойми та підземні води. Часто вони забруднені вірусами та бактеріями, що можуть бути стійкими до антибіотиків та смертельно небезпечними для людей. Найпоширенішими хімікатами, що використовуються в хутровій індустрії є формальдегід (який пов’язують із лейкемією) і хром (пов’язують із різними формами раку)

НЕГУМАННІ УМОВИ УТРИМАННЯ ТВАРИН: тісні клітки, неприродне середовище, годівля особинами свого виду, скорочена тривалість життя

ЖОРСТОКИЙ ЗАБІЙ: електричний струм у пащу та анальний отвір, труїння газом, вприскування отрути, смерті в муках.

Збір підписів тривав з 2 липня до 2 жовтня.

Коментувати

1 Коментар
Ольгерд
• 11:25 | 02 жовтня 2018

Такое чувство что этой стране нужны только извращенцы вроде лгбт и зоофилы

Відповіcти
24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019