Платні тести на коронавірус: як це працює на Сумщині

0

За три доби працівники Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України на платній основі зробили 72 ПЛР-тести на COVID-19

Платні тести на коронавірус: як це працює на Сумщині

Про це під час брифінгу щодо ситуації із захворюванням на коронавірусну інфекцію на Сумщиніповідомив Михайло Мацюк, заступник директора Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України.

За його словами, найбільше тестувань роблять ті громадяни, які хочуть виїхати за кордон. Михайло Мацюк допускає, що це пов’язано з сезоном відпусток. Меншу кількість, поки що, складають ті люди, які повернулися з інших країн та хочуть уникнути самоізоляції. У цьому випадку, після проходження тестування, їхати за результатом ПЛР-тесту не доведеться. Лабораторія сама відправить його в додаток «Дій вдома». Інформація з’явиться у Центрі громадського здоров’я, якщо результат негативний – людина отримає дозвіл на закінчення самоізоляції.

Нагадаємо, нещодавно центр громадського здоров’я України опублікував  перелік лабораторій, які мають право передавати результати ПЛР-тестів на COVID-19 для припинення самоізоляції через додаток «Дій вдома». У Сумській області це лише Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Коментувати
03 серпня 2020
31 липня 2020
30 липня 2020
29 липня 2020
28 липня 2020