Поліцейські – кінологи допомагатимуть маленьким сумчанам дресувати собак

2

Тепер у Сумах діти та підлітки можуть безкоштовно вивчати кінологічну справу. Займатися можна як зі своїми собаками, так і зі службовими

Svidok.info

Svidok.info

Як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, перші учасники вже почали навчання. Вони зможуть перейняти знання у досвідчених кінологів поліції.

– Ідея створення такого гуртка визрівала досить давно, відколи діти з Сум та інших районів нашої області стали брати активну участь у відкритому чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог», – говорить ведучий фахівець Кінологічного центру ГУНП Олена Гладкова. – Тепер діти мають спеціально обладнане місце та інструментарій, аби виховати у своїх собак певні якості та навички. Зараз клуб нараховує 14 учасників, заняття проводяться безкоштовно. До нас можуть прийти дітки віком від 7 до 17 років як зі своїми песиками, так і без них – для цього ми надаємо їм своїх, вже досить підготовлених собак. Головне – любов дітей до тварин, терпіння, бажання навчатися самому та навчати свого чотирилапого друга.

Вітаючи відкриття клубу, заступник начальника ГУНП області Олег Кузмінков зауважив:

– Юні кінологи – це наше майбутнє. Вони вже показали на всеукраїнських змаганнях відмінні результати, їх завжди хочеться підтримати та допомогти. Ми надіємося на цих діток, і я щиро сподіваюсь, що хтось з них свого часу прийде на службу саме в кінологічний підрозділ, і нинішнє захоплення стане улюбленою справою життя.

На думку правоохоронця, службовий собака – це в першу чергу швидке розкриття злочину, затримання злочинця, виявлення зброї, вибухівки, наркотиків та речових доказів. Це надзвичайно великий спектр роботи як фахівця-кінолога, так і його вихованця, а тому потребує витримки, дисципліни та повної самовіддачі.

Привітала юних кінологів, і, що цілком можливо, своїх майбутніх студентів, Людмила Була, викладач спеціалізації «Кінологія», доцент кафедри спеціальної зоотехнії Сумського національного аграрного університету. Вона побажала успіху в роботі клуба як його учасникам, так і організаторам. Та зауважила, що найцінніші якості людини, що опікується та виховує службових собак – відповідальність, терплячість та розуміння тварини, тож молоді доведеться виховати у собі ці риси, аби стати справжніми фахівцями та спеціалістами в галузі собаківництва.

Коментувати

2 Коментарів
Светлана
• 12:04 | 19 січня 2018

Підкажіть контакти куда можна звернутися бажаючим?

Відповіcти
Боянова Ксенія
• 12:27 | 19 січня 2018

Цю інформацію розповсюджував Сектор комунікації поліції. Їх телефони тут. https://su.npu.gov.ua/ru/publish/article/96074

Відповіcти
23 січня 2019
22 січня 2019