Поліція Сумщини отримала нові автомобілі

0

Автопарки територіальних підрозділів Нацполіції Сумщини поповнилися маневреними легковиками та позашляховиками. Машини нового покоління надійшли на потреби так званих груп «швидкого реагування, – інформує відділ комунікації ГУНП у Сумській області.

Фото ГУНП у Сумській області

Фото ГУНП у Сумській області

Загалом, чергові патрульні групи «швидкого реагування», які нині працюють в усіх районних відділах та відділеннях області, отримали 13 автомобілів.

Фото ГУНП у Сумській області

Фото ГУНП у Сумській області

Серед нових автомобілів – 5 позашляховиків «Рено Дастер». Вони поїдуть у прикордонні райони та зони з тяжкими дорожніми умовами.

«Потреба в таких машинах у нас щоденна. Автівка по прохідності гарна, висока, має надійний двигун. У нас район хоч і невеликий, але протяжний, має багато далеких від автошляхів сіл. Та й самі дороги не можуть похвалитися доброю якістю. Тому ці машини нам обов’язково знадобляться», – говорить інспектор сектору реагування патрульної поліції №3 В-Писарівського райвідділку поліції Сергій Швидич.

Крім того, на службу поліції передано 8 легковиків «Шкода-Рапід». Ці автівки працюватимуть на основних автошляхах та в приміських і центральних зонах.

Фото ГУНП у Сумській області

Фото ГУНП у Сумській області

Машини вже готові до виходу на «лінію»: повністю забезпечені двома комплектами шин, проблисковими маячками та звуковим обладнанням, вогнегасниками, медаптечками, також є спецспорядження для роботи груп патрульної поліції.

«У нас уже є два службових Міцубісі-Аутлендер, але їх задля обслуговування викликів населення району замало. З власного досвіду можу сказати, що отримана машина загалом досить економічна та легка у експлуатації, і нам, безумовно, вона стане у нагоді», – зазначив інспектор Сумського райвідділу поліції Віктор Марченко.

Нині, за даними відділу комунікації ГУНП у Сумській області, правоохоронці області забезпечені службовим транспортом на 70%.

Коментувати

18 березня 2019
15 березня 2019