Посадовці Сум вирішують питання надання матеріальної допомоги жителям, оселі яких понівечив вогонь

0

На початку травня у одній із сумських багатоповерхівок спалахнуло полум’я. Вогонь охопив квартиру в будинку по просп. М. Лушпи, 10. Нині ж міські посадовці опрацьовують питання щодо виділення матеріальної допомоги мешканцям, яким пожежа завдала збитків. Про це говорили під час чергової апаратної наради у Сумській міськраді. 

Матеріальна допомога постраждалим внаслідок пожежі

Матеріальна допомога постраждалим внаслідок пожежі

Для того, щоб з’ясувати причини загорання і визначити обсяг завданих збитків у міськраді була створена спеціальна комісія.

Встановлено, що квартира №406 повністю згоріла. Зазнали пошкоджень і оселі сусідів: 402 і 408 квартири. Конструктивні елементи в під’їзді не постраждали. Обслуговуюча організація замінила електропроводку в під’їзді, а також у квартирах 402 і 407. Виконати такі роботи у помешканні №406 не змогли, бо там зараз ніхто не живе. Нині усі мережі працюють у звичайному режимі. Мешканці ж потребують матеріальної допомоги, – повідомив директор департаменту інфраструктури міста СМР Григорій Яременко.

За даними поліції, ніхто внаслідок пожежі не постраждав.

За версією правоохоронців пожежа сталася через замикання електромережі. Оскільки факту умисного підпалу помешкання не встановлено, то й кримінальне провадження не відкривали. Відтак, якщо немає винного у тому, що трапилося, то і стягувати завдані збитки ні з кого. Питання відшкодування повинно вирішуватися у судовому порядку, – розповів начальник міськвідділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Григорій Брязкун.

За словами очільниці міського департаменту соцзахисту Тетяни Масік, яка входить до складу спецкомісії, для того, щоб виділити постраждалим гроші із бюджету Сум треба висновок комісії, а його ще немає. Тож питання залишили на контролі.

Коментувати
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020
15 червня 2020