Позитивні жінки: для сумчанок, які живуть з ВІЛ, працює проект підтримки

0

Для сумчанок, які мають ВІЛ, у Сумах діє проект підтримки. Він спрямований на те, щоб ВІЛ-позитивні жінки навчилися приймати свій статус, підтримували одна одну, відстоювали та захищали свої права.

Позитивні жінки: для сумчанок, які живуть з ВІЛ, працює проект підтримки

Проект має назву «Розвиток потенціалу спільноти жінок, які живуть з ВІЛ». Його реалізовує національна благодійна організація «Позитивні жінки».

Також він буде цікавий тим жінкам, які хочуть проявити свої лідерські якості та стати громадськими активістками.

Послуги, які наразі працюють:

– групи самодопомоги, на яких жінки обговорюють свої проблеми та діляться досвідом, як жити з ВІЛ;

– супровід до медичних закладів, якщо жінка йде вперше та їй ніяково;

– консультації «рівна-рівній» у телефонному режимі з жінками, які вже давно живуть з ВІЛ і можуть поділитися своїм досвідом, порадити, як жити зі статусом.

Як звязатися з організацією

На сайті БО «Позитивні жінки», на головній сторінці, є онлайн-форма, у який можна залишити повідомлення для фахівців у випадку, якщо ваші права порушено – у медичному закладі, у соціальній службі, у дитячому садочку чи школі при реєстрації вашої дитини, або вашим партнером. Посилання на онлайн-форму виглядає як червона кнопка з дзвіночком посередині – на нього потрібно натиснути і ви одразу перейдете у саму форму. Вона є короткою і не займе багато часу. За номером телефону або електронною адресою, яку ви залишите у повідомленні, з вами зможуть зв’язатися та з’ясувати усі деталі. Ось окреме посилання на форму.

З будь-яким питанням стосовно ВІЛ-статусу можна звернутися до Марини Коротенко, яка є регіональною представницею організації та координує діяльність по проекту у Сумах. Телефон: 050-407-53-63, електронна адреса sumy.p.w@gmail.com.

Додатково

Також у Сумах надає безоплатну правову допомогу Українська Гельсінська спілка з прав людини. До юристів можна звернутися та проконсультуватися з питань, пов’язаних зі статусом, в тому числі випадками дискримінації або насильства.

Коментувати

15 листопада 2019
14 листопада 2019
13 листопада 2019