Правовий куточок з’явився у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці

0

У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці створили інформаційний куточок системи безоплатної правової допомоги. Про це йдеться на сайті Регіонального центру з надання БВПД. 

Фото sumy.legalaid.gov.ua

Фахівці системи безоплатної вторинної правової допомоги Сумщини під час численних правопросвітницьких заходів, а також спільних заходів з партнерами, представниками влади тощо розповсюджують інформаційні матеріали системи безоплатної правової допомоги. Це різноманітні брошури, буклети, листівки і т. п., у яких міститься корисна інформація – починаючи від алгоритму дій при вирішенні того чи іншого правового питання, роз’яснень і закінчуючи інформацією про адреси й телефони, за якими можна звернутися для отримання правової допомоги. Тепер з такими матеріалами можна ознайомитися у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці.

У 2017 році кількість відвідувачів Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки склала 36 775 осіб, які відвідали її понад 21 тис. разів. Тож, читачів багато, і вони відтепер зможуть знайти корисну інформацію, що стосується правової допомоги. Це дуже корисно. Днями бібліотекарі Сумщини були присутні на семінарі. І вони жваво цікавилися інформаційним куточком безоплатної правової допомоги. Маємо надію на співпрацю та спільне проведення правопросвітницьких заходів, – зазначила завідувач відділу документів з природничих і аграрних наук Олександра Стрельченко.

Фото sumy.legalaid.gov.ua

Зокрема, у відділі документів з природничих і аграрних наук читачі можуть скористатися буклетами, які стосуються актуальних юридичних питань – Багатодітна сім’я: підтвердження статусу та пільги; Договір довічного утримання; Допомога малозабезпеченій сім’ї; Поділ майна подружжя; Прийняття спадщини; Безоплатна передача землі; Заборгованість перед банком; Призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі; Аліменти на батьків; Пенсія за віком; Домашнє насильство тощо.

Окрім цього, у відкритому доступі для відвідувачів бібліотеки інформаційні матеріали, виготовлені в межах проекту “Я МАЮ ПРАВО!”: “Не знаєш, як вирішити спір?”, “Не знаєш, як оформити договір оренди землі?”, “Не знаєш, як оформити субсидію?”, “Забирають бізнес? Відбирають майно?” і т. д.

Коментувати

19 квітня 2019
18 квітня 2019
17 квітня 2019
16 квітня 2019